Beu i Dibrës dhe mik i Ramës, kush është Ymer Lala që shfaqet kudo në përgjimet e "Bild"


Horoskopi 19 qershor 2019
Ish- kreu i KQZ: Me këtë që shohim sot pres që situata të dali jashtë kontrollit
Përgjimet/ Ish-zyrtari i qeverisë: Janë muhabete mes miqsh
Kurrë më parë/ Ambasadat në alarm, aktivizojnë protokollin e paprecedent
Ylli i Love Island tregon trupin mjaft seksi (FOTO LAJM)
Një nga personazhet kryesore në përgjimet e "BILD", kush është Robert Aga ?
PERGJIMI/ Tahiri: Mos e rruaj k.. fare s'na plas trapi! Shefi i policisë: Jam ushtari yt
“Një shtet i mbytur në moçalin mafioz”: Shkrimi i plotë i "Bild" pas batërdisë së përgjimeve
Përgjimet e "BILD" reagon Basha: Edi Rama padrino i krimit
Gazetari zbulon "kodin" e mafiozëve pas përgjimeve të "Bild"
Coutinho i pasigurt: Nuk e di nëse do të vazhdoj te Barcelona
Ndeshja e bamirësisë Xhaka-Rashica bëhet e njohur shuma e fituar
Dalin pamjet, si u arrestua LIVE deputeti i PD, Balla: Ne nuk ndalemi (VIDEO)
10 përgjimet e reja nga "BILD", reagon Rama
Beu i Dibrës dhe mik i Ramës, kush është Ymer Lala që shfaqet kudo në përgjimet e "Bild"
Pamje të rënda/ Policët bombardojnë me shkelma dhe shkop gome qytetarin në Kavajë (VIDEO)
"A thua jam vesh mirë se do takoj Bablokun?" Ymer Lala flet për pritjen e Ramës tek "Zyra e Madhe"
Shoqërohen në polici, kryetari i PD-së në Kukës dhe 2 punonjës të Bashkisë
PERGJIMI/ Tërmet, tërmet i ke q.. nanën! Gjiknuri përgëzon Ymer Lalën (VIDEO)
BOMBA 10/ Ymer Lala takon Edi Ramën (VIDEO)
E FUNDIT/ Arrestohet live ish-deputeti Bardh Spahia (VIDEO)
Artan Hoxha: Janë përgjuar edhe të opozitës, ka edhe video ku shpërndahen para
PERGJIMI/ "Kryetari i FRD votoi PD-në ja q*fsha motrën e robt e shpis!" (VIDEO)
ZYRTARE: Gianpaolo trajneri i ri i Milanit
Barzagli mbetet te Juventusi, tashmë si ndihmës i Sarrit
PERGJIMI 8/ A të ja jap ato karta Shefkiut? Ymer Lala kapet duke mbledhur karta e identitetit (VIDEO)
Kjo është bukuroshja që ndau nga gruaja yllin e PSG-së (FOTO LAJM)
Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media