"I zura pritë për ta trembur", flet autori që plagosi Hilë Gjinin në sy të fëmijëve


Ka akoma! Rita Ora po e paguan më shtrenjtë thyerjen e rregullave anti-covid (FOTO LAJM)
Hidhet shorti i KED, mësoni emrat e anëtarëve të rinj
I zoti i shtëpisë bën Ramën të heqë këpucët, kryeministri ia kthen me batutë
Nga "San Paolo" në "Maradona": Priftërinjtë revoltohen për emrin e stadiumit
Top 10 ushqimet që zhdukin yndyrën e zonës së barkut
Dyshohet se p*rdhunoi të renë, arrestohet 35 vjeçari
Gjeti dashurinë tek shoku i ngushtë, Rihanna fotografohet me reperin (FOTO LAJM)
Kush do ta marrë marrë drejtimin e OSBE-së pas kryesimit të Shqipërisë
Tea dhe Andi të lidhur prej vitesh? Shqipja këmbëngul dhe gjen "prova" (FOTO LAJM)
Gazetarja e bindur: Vajzat shqiptare janë më të hapura, ndërsa djemtë më të prapambetur
Biden do të vaksinohet LIVE, kërkesa e parë që do të ketë për amerikanët
Rekord i zi në SHBA, rreth 3 mijë viktima nga koronavirusi në vetëm 24 orë
"Torollake, t'ju vijë zor", pas eliminimit, Jonida shpërthen ndaj vajzave të "Love Story" (FOTO LAJM)
Abazoviç: Më kanë ofruar 21 mln euro për mos ta rrëzuar Gjukanoviç
Rrëzohet dekreti i Metës për Metrologjinë
Rikthehet më në fund Eni Koçi, publikon bashkëpunimin special (VIDEO)
"I zura pritë për ta trembur", flet autori që plagosi Hilë Gjinin në sy të fëmijëve
Sot derbi: Formacionet e mundshme
Ushqimet që veprojnë si një mburojë kundër koronavirusit
Koronavirusi i mori jetën, kështu e kujtojnë kolegët Mark Bellon
Finalja e Conference League në "Air Albania", shpërthen zëvendësministri grek
"Dy universitete e master, por pa punë", Basha premton punë për të rinjtë
I martuar me dy gra, 36-vjeçari kërkon t'i lërë shtatzënë në të njëjtën kohë (FOTO LAJM)
"Është haram", Besi ndalon Xhensilën të bëjë kërcimin provokues (FOTO&VIDEO)
Shqiptari nga Kosova rrëfen torturat: Pija ujë nga tualeti
Rasti i çuditshëm në Shqipëri: Dyshuan për tumor, por i gjetën larva në vesh
Shtatë të arrestuar në Tiranë, veprat penale që i çuan pas hekurave
Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media