Home Sport
Shitja e Interit në duart e dy ish-juventinëve, ja çfarë vendoset për pagat
Man United turpërohet në shtëpi nga skuadra e vendit të fundit (VIDEO)
Broja nuk ndalet, i hyrë nga stoli shënon në humbjen e Vitesse (VIDEO)
Kupa e Mbretit: Barcelona kualifikohet me shumë vuajtje (VIDEO)
Berisha nuk ndal dot "pokerin" e Juves, bardhezinjtë presin Interin (VIDEO)
Realizon Messi, Barcelona barazon shifrat (VIDEO)
Shitja e Interit në duart e dy ish-juventinëve, ja çfarë vendoset për pagat
Napoli lëshon deklaratë zyrtare mbi të ardhmen e Gattusos
Myrto Uzuni gjen golin në kampionat
Zhbllokohet sfida, Juve në avantazh (VIDEO)
Tuchel nuk i sjell fat Chelsea, ndalet në shtëpi (VIDEO)
Driblimet e njëpasnjëshme të Nicolas Pepe po bëjnë bujë të madhe (VIDEO)
Është lojtar i rëndësishëm për Pirlon, e ëma: E dashuron Juven, rrinte pa bukë për futbollin (FOTO LAJM)
Juventus-Spal, formacionet zyrtare, Berisha nga minuta e parë
Shënojnë të dy shqiptarët, Atalanta mposht Lazion dhe siguron kualifikimin (VIDEO)
ZYRTARE/ Klubi i njohur konfirmon transferimin e Shinji Kagawa
Motivi pse Sergio Ramos nuk ka pranuar rinovimin, e zbulon gazeta AS
Abrashi firmos me ekipin e njohur, shok skuadre me shumë shqiptarë (FOTO LAJM)
Mourinho: Unë dhe Klopp nuk jemi miq
Shpërthejnë shqipet, Gjimshiti tund rrjetën ndaj Lacios, Muriqi i kundërpërgjigjet (VIDEO)
Formacionet zyrtare: Atalanta-Lazio, Gjimshiti përballë Muriqit
Çfarë ka ndodhur me Aubameyang? Lacazette i dedikon golin
Futbolli drejt rrënimit, Agnelli ngre alarmin: Industria e futbollit ka humbje rreth 8.5 miliardë euro
Lukaku kërcënoi me jetë Ibrahimovic, ja sa do të jetë dënimi për të dy
Mediat italiane: Strakosha drejt Premier Leaue që në janar
Prezantohet Ozil: Fenerbahcen nuk e krahasoj as me Realin
Lautaro ndërron mendje, dëshiron rinovimin me Interin
Odegaard te Arsenali, Haaland jep komentin e tij
Dortmund në krizë ekonomike, detyrohet të shesë talentet
Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2021 Albeu Online Media