Home Video Lajme
Biznesmeni që u vra në Prishtinë, është Albert Krasniqi (VIDEO)
Man United turpërohet në shtëpi nga skuadra e vendit të fundit (VIDEO)
Broja nuk ndalet, i hyrë nga stoli shënon në humbjen e Vitesse (VIDEO)
Kupa e Mbretit: Barcelona kualifikohet me shumë vuajtje (VIDEO)
Berisha nuk ndal dot "pokerin" e Juves, bardhezinjtë presin Interin (VIDEO)
15-vjeçarja ikën nga shtëpia, mesazhi për familjen: Jam me të dashurin! (VIDEO)
Pas të gjithë "bombave" të Shqipes, reagon më në fund Tea dhe ka një shpjegim (FOTO&VIDEO)
Realizon Messi, Barcelona barazon shifrat (VIDEO)
Zhbllokohet sfida, Juve në avantazh (VIDEO)
Tuchel nuk i sjell fat Chelsea, ndalet në shtëpi (VIDEO)
Driblimet e njëpasnjëshme të Nicolas Pepe po bëjnë bujë të madhe (VIDEO)
Tonelatat e kokainës nga Amerika Latine, kush është shqiptari i arrestuar në Spanjë (VIDEO)
E ftuara i largohet në mes të emisionit, Bieta Sulo vihet në siklet si kurrë më parë (VIDEO)
Shënojnë të dy shqiptarët, Atalanta mposht Lazion dhe siguron kualifikimin (VIDEO)
Shpërthejnë shqipet, Gjimshiti tund rrjetën ndaj Lacios, Muriqi i kundërpërgjigjet (VIDEO)
Biznesmeni që u vra në Prishtinë, është Albert Krasniqi (VIDEO)
Temperaturat nën zero, shihni çfarë ndodh në ujërat termale të Bënjës (VIDEO)
-56 gradë, kafshët ngrijnë nga i ftohti (VIDEO)
Talenti francez mbërrin në Torino, gati testet mjekësore (VIDEO)
Arjola Demiri i tregon të gjitha: Vendi më i çudithëm ku kam bërë dashuri (FOTO LAJM)
Makina e fluturon në ajër, humb jetën tragjikisht e reja (VIDEO)
Mozzik publikon këngën e re, një projekt ku e gjen veten çdo i ri (VIDEO)
I dha fitoren Interit në minutat e fundit ndaj Milanit, Eriksen: Goditje fantastike (VIDEO)
Zbulohet çfarë i thanë njëri - tjetrit Ibrahimovic dhe Lukaku, që i çoi në përplasje (VIDEO)
Arsenali vazhdon me rezultatet pozitive, mposht Southampton (VIDEO)
Manchester City në super formë, mposht me lehtësi West Bromwich (VIDEO)
Dramë në Inter - Milan, "perla" e Eriksen kualifikon zikaltërit në gjymëfinale të kupës (VIDEO)
Spektakolar Eriksen, Interi përmbys rezultatin në "frymën" e fundit (VIDEO)
Milani me 10 lojtarë, Interi barazon rezultatin (VIDEO)
Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2021 Albeu Online Media