Home ShowBiz
I ka prishur marrëdhëniet me Mozzik? Tayna reagon në ditëlindjen e reperit (FOTO LAJM)
"Je më shumë se ajo në selfie", Majlinda Bregu uron të bijën me fjalë zemre (FOTO LAJM)
Të veshur të dy me të bardha, Bebe Rexha prezanton me të gjithë të dashurin (FOTO LAJM)
Shfaqet duke hekurosur, detaji i Georgina Rodriguez që tërhoqi të gjithë vëmendjen (FOTO LAJM)
Urime të shumta nga miq dhe koleg, por me kë po e feston Mozzik ditëlindjen (VIDEO)
Gjithmonë e kuruar, por si duket Tayna pa pikë makeup-i (FOTO LAJM)
Merr fund "sherri" me moderatorin e njohur, Xhensila Myrtezaj i shkon në emision (FOTO LAJM)
Reagimi epik kur mori propozimin nga Marku, Rudina: Po ky pse më prish fotot? (FOTO LAJM)
Kërkojnë partner në ekran, plas sherri LIVE mes vajzave të Përputhen (FOTO LAJM)
I ka prishur marrëdhëniet me Mozzik? Tayna reagon në ditëlindjen e reperit (FOTO LAJM)
A shkon ajo me burra të famshëm, edhe pse të martuar? Sqarohet gazetarja
Xhensila Myrtezaj flet për njohjen me Besin: A ishte dashuri me shikim të parë?
Capital T zhgënjen ndjekësit në Instagram (FOTO LAJM)
E tepron Tayna, pozon vetëm me të brendshme
Zbulohet arsyeja e vërtetë e transferimit të Ruben Dias te Man City
Propozimi i Markut, Rudina Dembacaj flet mes lotësh: Nuk e përjetova siç duhet (FOTO LAJM)
Kë po kërcënon Jul Deda? Aktori: Mos e vrisni mendjen, burgu për burra është!
Si rrallë herë, Enca hap zemrën: Rashë sërish në dashuri, mu thye zemra! (FOTO LAJM)
U nda nga Xherdan Shaqiri? Vjen deklarata "bombë" e Dhurata Ahmetaj (FOTO LAJM)
Jo në spital, Gigi Hadid lindi vajzën në këtë vend të veçantë (FOTO LAJM)
Mbidozë, vrasje mafioze dhe aksidente, 10 të famshmit që patën fund tragjik (FOTO LAJM)
Sinan Hoxha dhe Andrra prindër për herë të dytë, zbulohet gjinia e bebushit (FOTO LAJM)
"Ti je mami?", Aurela Gaçe ndan me të gjithë bisedën emocionuese me të bijën (FOTO LAJM)
Rrjeti nxjerr zbuluar Dojna Memën, është e dashuruar me këngëtarin shqiptar (FOTO LAJM)
Për shkak të konteshës Sophie, rasti i rrallë që Kate humb qetësinë në publik (FOTO LAJM)
Pas thashethemeve për ndarje, Burak tregon gjendjen në shtëpinë e tij dhe Fahriye-s! (VIDEO)
Rreth 9 mijë euro një fustan, ndjekësit të "shokuar" nga shpenzimet e Xhesika Berberit (FOTO LAJM)
Kthehet 23 vite pas, stili i Leonora Jakupit është moda sot (FOTO LAJM)
Poza provokuese nga Dubai, të pasmet e Oriolës marrin gjithë vëmendjen (FOTO LAJM)
Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media