Home Kosovë
Vrau djalin pas sherrit: Kush është babai i Albert Krasniqit, ish-luftëtar i UÇK-së (FOTO LAJM)
15-vjeçarja ikën nga shtëpia, mesazhi për familjen: Jam me të dashurin! (VIDEO)
"Gjaku i ri i kombit më të vjetër", djali i Gold AG merr nënshtetësinë shqiptare (FOTO LAJM)
Humbi shokun e ngushtë, Skivi ndan kujtime përmes fotografive me Albert Krasniqin
Shënojnë të dy shqiptarët, Atalanta mposht Lazion dhe siguron kualifikimin (VIDEO)
Qëlloi me armë Noizyn, kush është i riu që u vra nga babai i tij (FOTO LAJM)
Vrau djalin pas sherrit: Kush është babai i Albert Krasniqit, ish-luftëtar i UÇK-së (FOTO LAJM)
Vrau djalin pas sherrit, babai merr në telefon policët: Ejani se e vrava!
Shpërthejnë shqipet, Gjimshiti tund rrjetën ndaj Lacios, Muriqi i kundërpërgjigjet (VIDEO)
Babai qëlloi për vdekje djalin, zbulohet motivi i krimit të rëndë në familjen shqiptare
Biznesmeni që u vra në Prishtinë, është Albert Krasniqi (VIDEO)
Vrasje e rëndë në Prishtinë
Formacionet zyrtare: Atalanta-Lazio, Gjimshiti përballë Muriqit
Lajçak: Shkëmbimi i territoreve Serbi-Kosovë është ide shumë e rrezikshme
Tetë viktima dhe 301 raste të reja me COVID-19 në Kosovë
Shtyhet takimi mes qeverive së Kosovës dhe Maqedonisë së Veriut
Vjosa Osmanin e kërcënojnë me jetë
Efektivja joshëse me poza të guximshme, shfaqet me bikini në dëborë (FOTO LAJM)
Hoti për Kurtin: Kush ka probleme me ligjin nuk mund të marrë post publik dhe tu dalë para qytetarëve
Zhduket 15 vjeçarja nga Prizreni, nëna: As në shkollë s'ka shkuar kohët e fundit
Gjykata Speciale refuzon kërkesat për lirim për Thaçin, Krasniqin e Selimin
VV dhe AAK dorëzojnë ankesë në Gjykatën Supreme
Përdorimi i internetit: Shqipëria e fundit në Europë ndërsa Kosova mban rekord
Ndalen reshjet e shiut, por temperaturat ulen sërish: Njihuni me parashikimin e motit për sot
Daut Haradinaj: Nuk duhej t’i ndalohet kandidimi Kurtit
U falsifikonte trafikantëve vulat e pasaportave, kush është shqiptari i arrestuar në Gjermani
Hooper insiston në lirimin e Thaçit: S’mund të krahasohet me Karagjiqin
Konfirmohet, VV do t’i drejtohet Gjykatës Supreme për vendimin e PZAP-së
Reagon VV pas vendimit të PZAP-së: Do të jemi me Albin Kurtin në zgjedhje, do bëjmë ankesë
Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2021 Albeu Online Media