Home Bota
Vrau djalin pas sherrit, babai merr në telefon policët: Ejani se e vrava!
Përhapën COVID-19 për t'u vendosur çipa njerëzve? Bill Gates reagon për herë të parë
Shkollat në Angli mbeten të mbyllura, data kur pritet të hapen
U mburr te shokët me qeskën e drogës, 10 vjeçari spiunohet te mësuesja
Të mbijetuarit e Holokaustit vaksinohen kundër COVID-19
Peshkatarit nuk i trembet syri, përkëdhel grabitqarin e detit (VIDEO)
Pas videos së bujshme, prokuroria nis hetimet ndaj Nusret (FOTO LAJM)
Leonardo Dicaprio i dërgon letër Joe Biden
Libri i ri hedh akuza të rënda ndaj Trump: U stërvit si aset rus dhe i ktheu nderin kur u bë president
Bill Gates pesimist: Duhet të përgatitemi për pandeminë e radhës
Bën namin në Londër, modelja miliardere që la bossin Indian për kriminelin (FOTO LAJM)
Kështu arrihet suksesi! Njihuni me "rregullin 5-orësh" që vënë në zbatim Bill Gates, Jack Ma dhe Elon Musk
Natën vidhte dhe ditën merrte rolin e policit, kapet "mat" efektivi
Shifrat e larta në Gjermani, 982 të vdekur nga COVID-19 në 24 orë
Bota numëron 100 milion të infektuar, ky është vendi më i prekur
Ishte prag martese, 28-vjeçarja shtrohet për apendicit e vdes nga COVID-19
Është Zonjë e Parë e SHBA-ve, por Jill Biden nuk heq dorë nga profesioni i saj (FOTO LAJM)
Zelanda e Re drejt mbylljes së kufijve gjatë gjithë vitit 2021
Lloji i ri i COVID-19 mbërrin në Greqi, pritet shtim i masave shtrënguese
Sulm me thikë në Frankfurt, disa të plagosur
Senati merr zyrtarisht akuzën ndaj ish-presidentit Trump
Ndryshime për Kate Middleton, në 2021 dukesha ka zgjedhur një pamje të re (FOTO LAJM)
Presidenti Matarella pranon dorëheqjen e kryeministrit Conte
E dogji dhe e vrau, si i dashuri xheloz i mori jetën 17 vjeçares
"Dejli Ekspres" zbulon shifrat e shqiptarëve në burgjet angleze
Nuk kanë fund trazirat në Holandë, arrestohen 70 persona
1 miliard dollar, ku u shit bileta fituese e lotarisë
Janet Yellen konfirmohet si Sekretare Thesari, e para grua që merr këtë pozicion në SHBA
Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2021 Albeu Online Media