Home Kryetitull
Një tjetër deputet i opozitës i bashkohet skuadrës së Ramës
Bëhuni gati për një javë shpërthyese e plot të papritura, ç'kanë parashikuar yjet për datat 1-7 mars
Meta: Më shumë kandidatë me integritet, më shumë mundësi në referendumin e 25 prillit
Kejvina "çmend" laçjanin, shfaqet totalisht nudo nga shtëpia e tij (FOTO LAJM)
U vaksinuan dy ditë më parë, infektohen me COVID-19 dy persona në Gjirokastër
Rama në Bruksel, Borrell dhe Várhelyi: Shqipëria përmbushi kushtet
Cila është dashuria juaj bazuar në shenjën e horoskopit?
Përplasen dy automjete, përfundon në spital një person
Modelja turke në telashe, i hakojnë telefonin dhe i publikojnë foto nudo (FOTO LAJM)
Hajdari rrëfen vizitën në Elbasan: Në Shqipëri më e lehtë të shesësh kokainë se gjizë!
Tjetër tragjedi në minierat e Bulqizës: Plagoset rëndë minatori
I la çelësin shoqes dhe iku me pushime, gruas nga Tirana i vjedhin gjithë bizhuteritë e çmuara
Jo vetëm Bartomeu, policia konfirmon edhe arrestimin e disa zyrtarëve të tjerë
Pushime luksoze në vendet ekzotike, zbulohet mashkulli që shoqëron Dhurata Dorën (FOTO LAJM)
Një tjetër deputet i opozitës i bashkohet skuadrës së Ramës
Policia në zyrat e Barcelonës, arrestohet Bartomeu
Celibashi thirrje partive politike të dorëzojnë listat me kandidatë
Babai përplas me zetor vajzën 3 vjeç
Spiropali me lavde ndaj Ramës: Është kryeministri më i mirë që ka pasur Shqipëria në 30 vite
"Ndan çifte", Xheisara reagon ashpër pas deklaratës së Xhensila Peres (FOTO LAJM)
Dalin pamjet: Momenti kur Eftimiu largohet me furgon të bardhë pasi ekzekuton Devi Kasmin (VIDEO)
Marrëdhënia me vjehrrin? Eni Koçi e zbulon me këtë super video (FOTO&VIDEO)
Dy viktima nga aksidenti tragjik në Vlorë, kapet drejtuesi i Benzit: Ishte në gjendje të dehur (FOTO LAJM)
Dhunë, drogë dhe armë: Kapen 7 të rinj në Tiranë
Gjuzi: Efektivi që vrau Klodian Rashën ka diplomë false, bashkë me të rreth 3 mijë të tjerë
Manastirliu ngre dyshimet: Variantet e reja të COVID-19 janë në qarkullim
Si dy shoqe, ish-deputetja joshëse shqiptare prezanton për herë të parë vajzën (FOTO LAJM)
"Çfarë po bëj këtu?", Joe Biden humb fillin e fjalimit (VIDEO)
Sapo kaluan avionët turq dëgjohet një shpërthim i fuqishëm mbi ishujt grekë
Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2021 Albeu Online Media