Home Foto Lajm
Mozzik në Gjermani, të gjitha faktet që thonë se po bashkohet me Loredanën (FOTO LAJM)
Plani i Donald Trump për të bërë zv.presidente Ivankën: E bukur dhe e zgjuar (FOTO LAJM)
Mozzik në Gjermani, të gjitha faktet që thonë se po bashkohet me Loredanën (FOTO LAJM)
Janë rrëzuar në mes të tapetit të kuq, të famshmit që kanë lënë nam (FOTO LAJM)
Nuk ka ngrën për 10 vite një ushqim, Linda Halimi zbulon sekretin e formave perfekte (FOTO LAJM)
Një parajsë, "James Bond" nxjerr në shitje shtëpinë për 100 milionë dollarë (FOTO LAJM)
"Je më shumë se ajo në selfie", Majlinda Bregu uron të bijën me fjalë zemre (FOTO LAJM)
Të veshur të dy me të bardha, Bebe Rexha prezanton me të gjithë të dashurin (FOTO LAJM)
Shfaqet duke hekurosur, detaji i Georgina Rodriguez që tërhoqi të gjithë vëmendjen (FOTO LAJM)
Gjithmonë e kuruar, por si duket Tayna pa pikë makeup-i (FOTO LAJM)
Merr fund "sherri" me moderatorin e njohur, Xhensila Myrtezaj i shkon në emision (FOTO LAJM)
Reagimi epik kur mori propozimin nga Marku, Rudina: Po ky pse më prish fotot? (FOTO LAJM)
Kërkojnë partner në ekran, plas sherri LIVE mes vajzave të Përputhen (FOTO LAJM)
I ka prishur marrëdhëniet me Mozzik? Tayna reagon në ditëlindjen e reperit (FOTO LAJM)
Capital T zhgënjen ndjekësit në Instagram (FOTO LAJM)
E tepron Tayna, pozon vetëm me të brendshme
Propozimi i Markut, Rudina Dembacaj flet mes lotësh: Nuk e përjetova siç duhet (FOTO LAJM)
Kë po kërcënon Jul Deda? Aktori: Mos e vrisni mendjen, burgu për burra është!
Sa katrorë shihni në figurë?
Ndahet nga jeta shkrimtarja e librave për fëmijë
Si rrallë herë, Enca hap zemrën: Rashë sërish në dashuri, mu thye zemra! (FOTO LAJM)
U nda nga Xherdan Shaqiri? Vjen deklarata "bombë" e Dhurata Ahmetaj (FOTO LAJM)
Jo në spital, Gigi Hadid lindi vajzën në këtë vend të veçantë (FOTO LAJM)
Mbidozë, vrasje mafioze dhe aksidente, 10 të famshmit që patën fund tragjik (FOTO LAJM)
Solli në jetë një djalë me modelen serbe, Gjimshiti zgjedh emrin (FOTO LAJM)
Sinan Hoxha dhe Andrra prindër për herë të dytë, zbulohet gjinia e bebushit (FOTO LAJM)
"Ti je mami?", Aurela Gaçe ndan me të gjithë bisedën emocionuese me të bijën (FOTO LAJM)
Kombinime vjeshte që do të doni t'i kopjoni menjëherë (FOTO LAJM)
Rrjeti nxjerr zbuluar Dojna Memën, është e dashuruar me këngëtarin shqiptar (FOTO LAJM)
Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media