Home Sport
E ardhmja e Bale, flet agjenti: Jemi në kontakt me Tottenham
Jonathan Barnett , agjenti i Gareth Bale , konfirmoi për BBC Radio Uells se po zhvillohen negociata me Tottenham për kthimin në Londër të futbollistit 31 vjeçar:

"Ne po flasim, Bale ende i do Spurs dhe do të dëshironte të kthehej", deklaratat e agjentit mbi largimin e uellsianit nga Real Madrid.

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Lyon ul çmimin e Depay, afat tre ditë Barcelonës
Barcelona nuk ka ndërmend ta lëshojë, refuzon 150 milion euro për Fati
Pas ndeshjes me Genoan, Napoli u nënshtrohet tamponëve, ndeshja me Juven në rrezik
Arrihet marrëveshja, talenti norvegjez mbërrin në Milano
Shfaqet duke hekurosur, detaji i Georgina Rodriguez që tërhoqi të gjithë vëmendjen (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media