Home Sport
Real Madridi dhe Tottenham po përgatisin shkëmbimin e bujshëm
Tottenhami mund ta lejojë Dele Alin t’i bashkohet Real Madridit derisa ata po përpiqen ta rikthejnë Uellsianin Gareth Bale në "White Hart Lane", zbulon "Telegraph".

Presidenti i "Spursave" Dany Levy po shqyrton rrugët për të nënshkruar me Bale dhe futja në negociata e Dele Alit shihet si një mundësi reale.

Nga ana tjetër, agjenti i Bale Jonathan Barnett ka konfirmuar se Real Madridi është në negociata me Tottenhamin për reprezentuesin nga Uellsi.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Zidane maraton vendimin për huazim, Jovic drejt Romës
Mourinho heq dorë nga Skriniar, Conte mbetet pa Kante
Humbja ndaj Liverpool, Xhaka shpërthen ndaj shokëve të skuadrës
Interi nuk ndalet në merkato, në bisedime me Parmën për dy futbollistë
Muriqi mposht koronavirusin, gati të debutojë me Lazion

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media