Home Sport
Manchester City mposht minimalisht Arsenalin (VIDEO)
‘Citizens’ kanë shënuar fitore minimale 1:0, në një ndeshje ku rastet për më shumë gola nuk munguan.

Ishte Raheem Sterling ai që në minutën e 23’ shënoi për 1:0, duke bërë që ky gol të jetë vendimtari për takimin.

Ederson ishte më meritori që skuadra e Pep Guardiola ruajti këtë rezultat dhe në fund mori tri pikët.

Tri pikët e sontme e çojnë Manchester Cityn në kuotën e shtatë pikëve, pas katër ndeshjeve të luajtura.

Arsenal në anën tjetër mbetet me nëntë pikë, në pesë ndeshje të luajtura tashmë.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Liverpool bën detyrën ndaj Ajax (VIDEO)
Bayern "poker" Atl Madrid (VIDEO)
Interi shpëton në fund falë Lukakut (VIDEO)
Interi shpërdoron avantazhin, barazojnë gjermanët (VIDEO)
Ka gol në San Siro (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media