Home Sport
Ka gol në San Siro (VIDEO)
Me fillimin e pjesës së dytë Interi ka kaluar në avantazh ndaj B. Monchengladbach.

Është Lukaku ai i cili realizoi pas një rrëmuje brenda zonës. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Conference League, bojkoti i Superiores dhe objektivat: Duka i thotë të gjitha (VIDEO)
Vajza e Mihajloviç zbulon lidhjen me futbollistin 5 vite më të ri: Rrëmuja e zemrës time (FOTO LAJM)
Nga "San Paolo" në "Maradona": Priftërinjtë revoltohen për emrin e stadiumit
Sot derbi: Formacionet e mundshme
Finalja e Conference League në "Air Albania", shpërthen zëvendësministri grek

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media