Home Sport
Interi shpërdoron avantazhin, barazojnë gjermanët (VIDEO)
Interi shpërdoron avantazhin ndaj B. Monchengladbach.

Gjërmanët barazuan shifrat në 1-1 në minutën e 63 me penallti të cilën e shëndërroi në gol Bensebaini. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Ish-drejtori sportiv i Romës: Juventusi i dashuruar në Zaniolon
Conference League, bojkoti i Superiores dhe objektivat: Duka i thotë të gjitha (VIDEO)
Vajza e Mihajloviç zbulon lidhjen me futbollistin 5 vite më të ri: Rrëmuja e zemrës time (FOTO LAJM)
Nga "San Paolo" në "Maradona": Priftërinjtë revoltohen për emrin e stadiumit
Sot derbi: Formacionet e mundshme

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media