Home Sport
Liverpool bën detyrën ndaj Ajax (VIDEO)
Liverpool e ka nisur me 3 pikë fazën e grupeve në Champions League.

Anglezët në fakt fituan 0-1 ndaj Ajax falë një autogoli të Tagliafico në portën e tij. /albeu.com/

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Ish-drejtori sportiv i Romës: Juventusi i dashuruar në Zaniolon
Conference League, bojkoti i Superiores dhe objektivat: Duka i thotë të gjitha (VIDEO)
Vajza e Mihajloviç zbulon lidhjen me futbollistin 5 vite më të ri: Rrëmuja e zemrës time (FOTO LAJM)
Nga "San Paolo" në "Maradona": Priftërinjtë revoltohen për emrin e stadiumit
Sot derbi: Formacionet e mundshme

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media