Home Sport
Sarri takohet me drejtuesit e klubit te Serie A, gati marrëveshja
Maurizio Sarri mund ta vazhdoj punën si trajner në klubin e ri nga Serie A.

Sipas mediave në Itali, Sarri është takuar dje me drejtuesit e Fiorentinas dhe janë afër për të arritur një marrëveshje që tekniku italian të ulët në stol gjatë sezsonit të ri.

Sarri është ende nën kontratë me ekipin e Juventusit, prandaj për të marr një klub të ri ai duhet pret 30 qershorin 2021.

Kujtojmë që ‘Viola’ ka trajner Cesare Prandellin – kurse gjatë këtij sezoni nuk po qëndrojnë mirë, me 25 pikë në 23 ndeshje.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
E entuziasmuar për pranverën, Lei Kraja publikon foton provokuese me bikini (FOTO LAJM)
Super Rashica, pjesë e formacionit më të mirë të javës në Bundesligë
Interi me super statistika, Conte ka gjetur mekanizmin fitues
"Se shikoj dot me sy", Rike Roçi shfryn ndaj kapitenit kuqezi
Policia e kërkonte kur luante në Superiore, historia e çuditshme e Peter Olayinka

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2021 Albeu Online Media