Home Sport
"Jemi me Zidane deri në vdekje", Mendy flet para ndeshjes me Atalantën

Mbrojtësi i Real Madridit, Ferland Mendy ka konfirmuar se skuadra e mbështet trajnerin Zinedine Zidane.

Tekniku francez pritet të shkarkohet në fund të edicionit, në rast se nuk fiton trofe këtë sezon.

Por, Mendy thotë se e gjithë skuadra e mbështet Zidanen dhe se i injorojnë gjërat që njerëzit flasin.

"Jam me Zidanen deri në vdekje dhe të gjithë jemi me të, sinqerisht".

"Ai shihet i qetësuar. Por, vërtetë nuk i japim vëmendje çfarë flasin njerëzit"., tha ai për Marca.

Ndërkohë, Julian Nagelsmann shihet si pasuesi i mundshëm i Zidanes.

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Milani nuk heq dorë nga talenti i Portos
Arrestimi i Bartomeut, reagon Laporta
Ylli i Atalantës mbetet objektivi i madh i Juventusit
Jo vetëm Bartomeu, policia konfirmon edhe arrestimin e disa zyrtarëve të tjerë
Policia në zyrat e Barcelonës, arrestohet Bartomeu

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2021 Albeu Online Media