Home Video Lajme
"Është haram", Besi ndalon Xhensilën të bëjë kërcimin provokues (FOTO&VIDEO)
Xhensila dhe Bes Kallaku janë çifti i preferuar i publikut shqipotarë, ku patjetër në lidhjen e tyre nuk mungon humori.

Së fundmi Xhensila ka ndarë me ndjekësit një video teksa kërcen një prej sfidave të "TikTok", po duhet të tund të pasmet.

Patjetër që Besi gjendet aty për mos ta lejuar duke e mbuluar me në sfond këngën: "Është haram". Patjetër e gjithë kjo ishte një video komike nga ana e çiftit dhe fansat e kanë pëlqyer dhe shpërndarë në masë.Kujtojmë se së fundi Besi festoi ditëlindjen e tij të 35-të, ku për shkak të grumbullimit në festë gjoba për të dhë ftuarit ishte lajmi kryesorë në media./albeu.com/


Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Man United turpërohet në shtëpi nga skuadra e vendit të fundit (VIDEO)
Broja nuk ndalet, i hyrë nga stoli shënon në humbjen e Vitesse (VIDEO)
Kupa e Mbretit: Barcelona kualifikohet me shumë vuajtje (VIDEO)
Berisha nuk ndal dot "pokerin" e Juves, bardhezinjtë presin Interin (VIDEO)
15-vjeçarja ikën nga shtëpia, mesazhi për familjen: Jam me të dashurin! (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2021 Albeu Online Media