Home Video Lajme
Gruaja xheloze vret 26 vjeçaren që ishte ulur pranë burrit të saj në lokal (VIDEO)
Një3 grua në Brazil ka qëlluar për vdekje një vajzë, e cila ishte ulur pranë burrit të saj në një lokal.

Sipas mediave të huaja, pamjet tregojnë Dayane Rafaella de Silva Rodrigues 31 vjeçe, duke u futur të enjten në ndërtesën në Tiangua, Brazil.

Rodrigues vazhdoi të qëllonte drejt tryezës ku burri i saj dhe pesë miq ishin ulur, përfshirë 26-vjeçaren Djaiane Batista Barro duke e qëlluar atë për vdekje.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Publikohen pamjet e para të intervistës ekskluzive të Meghan dhe Harry (VIDEO)
Dalin pamjet: Momenti kur Eftimiu largohet me furgon të bardhë pasi ekzekuton Devi Kasmin (VIDEO)
Marrëdhënia me vjehrrin? Eni Koçi e zbulon me këtë super video (FOTO&VIDEO)
"Çfarë po bëj këtu?", Joe Biden humb fillin e fjalimit (VIDEO)
Rama nxjerr videon nga projekti i hekurudhës Tiranë-Rinas-Durrës (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2021 Albeu Online Media