Home ShowBiz
Po kalonin muajin e mjaltit, çifti i showbizit turk merr lajmin e hidhur (FOTO LAJM)
Javën e kaluar aktorja Gizem Guven dhe futbollisti Caner Turp u kurorëzuan në martesë. Çifti menjëherë u nisën në muajin e mjaltit dhe dukeshin shumë të lumtur.

Mirëpo së fundmi ata kanë marrë një lajm të hidhur. Futbollisti ka bërë të ditur se gjyshi i tij është ndarë nga jeta.

Caner Turp publikoi në Instagram një foto të gjyshit të tij me të cilin kishte një marrëdhënie të ngushtë dhe u shpreh se nuk ka fjalë ta përshkruajë dhimbjen që ndjen.

“Nuk kam fjalë të përshkruaj çfarë ndjej. Ne humbëm gjyshin tonë të dashur. Qofsh i parajsës gjyshi im. U prehsh në paqe… të dua shumë”-shkruajti futbollisti. Gjithashtu edhe aktorja shprehu ngushëllimet e saj me një status.

“Gjyshi i Canerit u nda nga jeta për shkak të një ataku kardiak. U prehsh në paqe. Më kishte mbetur vetëm një gjysh. Ti ishe pranë nesh një javë më parë”, u shpreh Gizem.

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Një parajsë, "James Bond" nxjerr në shitje shtëpinë për 100 milionë dollarë (FOTO LAJM)
"Je më shumë se ajo në selfie", Majlinda Bregu uron të bijën me fjalë zemre (FOTO LAJM)
Të veshur të dy me të bardha, Bebe Rexha prezanton me të gjithë të dashurin (FOTO LAJM)
Shfaqet duke hekurosur, detaji i Georgina Rodriguez që tërhoqi të gjithë vëmendjen (FOTO LAJM)
Urime të shumta nga miq dhe koleg, por me kë po e feston Mozzik ditëlindjen (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media