Home ShowBiz
"Keni 24 orë kohë" Blero kërcënon grupin gjerman (VIDEO)
View this post on Instagram

Deutschrap ist fresher denn je Pt 89

A post shared by Clo(rona)1444 (@clo1444) on

Me siguri të gjithë e kujtoni hitin e pavdekshëm të Bleros “Kthehu ti”.

Kjo këngë vazhdon të dëgjohet edhe sot nga fansat e këngëtarit, madje duket se ka shkuar edhe në vesh të huaj.

Një grup gjerman i quajtur Clo(rona)1444 duket se e ka dashuruar këtë hit, aq sa e ka marrë pa lejen e autorit.

Djemtë e grupit kanë publikuar në llogarinë e tyre në Instagram një “trailer” të klipit të tyre të ri, nga ku dëgjohet edhe një pjesë e këngës.

Blero ka treguar për “Telegrafin” se askush nuk ka marrë leje për këtë këngë, ndërsa bën të ditur se i ka “kërcënuar” djemtë që brenda 24 orëve t’i japin të drejtat autoriale.

“Po është e vërtetë për plagjiaturën nga grup gjerman. Unë kam kontaktuar me ta dhe u kam dhënë afat vetëm 24 orë kohë për ta larguar këngën nga rrjetet sociale, pasi ata nuk e kanë në pronësi këngën. Të njëjtët as nuk kanë kërkuar të drejtat autoriale nga unë, apo blerjen e këngës. E kanë marrë pa pyetur dhe kjo gjë është e patolerushme”, ka treguar Blero.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
"Je më shumë se ajo në selfie", Majlinda Bregu uron të bijën me fjalë zemre (FOTO LAJM)
Të veshur të dy me të bardha, Bebe Rexha prezanton me të gjithë të dashurin (FOTO LAJM)
Shfaqet duke hekurosur, detaji i Georgina Rodriguez që tërhoqi të gjithë vëmendjen (FOTO LAJM)
Urime të shumta nga miq dhe koleg, por me kë po e feston Mozzik ditëlindjen (VIDEO)
Gjithmonë e kuruar, por si duket Tayna pa pikë makeup-i (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media