Home ShowBiz
Kaloi çdo cak! Renato Mekolli i hedh konkurrentes në fytyrë ushqimin
Mbrëmjen e djeshme në emisionin “Hell’s Kitchen’, Renato Mekolli u acarua me njërën ndër konkurrentet, Ergisën.

Në pjatën e saj ndodhej një copë buke e kafshuar, gjë që nuk u prit aspak mirë nga shefi i kuzhinës.

“Nuk e kam kafshuar unë”, tha Ergisa.

Mirëpo Mekolli ia hodhi ushqimin në fytyrë dhe më pas në përparësen e kuzhinës.

“Lat nam, lat nam…e kafshon tjetri dhe ma vendos mua…i thërrisni kokës apo nuk i thërrsini”, bërtiti Renato.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
8 vite më i vogël, aktorja e njohur kapet "mat" në momente private me të dashurin (FOTO LAJM)
Së shpejti baba, "Ezel" i bën bashkëshortes dhuratën marramendëse (FOTO LAJM)
Më të dashuruar se kurrë, Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj ndajnë momentet romantike (FOTO LAJM)
Imiton VIP-at në mënyrën më komike, sekretarja fiton mijra ndjekës (FOTO LAJM)
Pas një dite të lodhshme, kush e relakson Bora Zemanin (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media