Home ShowBiz
I martuar me dy gra, 36-vjeçari kërkon t'i lërë shtatzënë në të njëjtën kohë (FOTO LAJM)
Jimmy Silva, 36 vjeç nga Kalifornia është i martuar me dy gra. Ai shprehet se dëshiron që t’i lerë ato të dyja shtatzënë në të njëjtën kohë, në mënyrë që të mund ta ndajnë këtë eksperiencë me njëri-tjetrin.

Jimmy dhe ChaCha Sahagun, 32 vjeç ishin bashkë prej 10 vitesh dhe të dy nisën një lidhje me Summer Pelletier, 26 vjeç. Të dy ranë në dashuri pas saj në një takim biznesi në vitin 2012.

Jimmy i propozoi të dyjave për martesë në Prill, duke përdorur dy unaza me diamant, të bëra nga një gur i vetëm.

Tani 36-vjeçari kërkon që t’i lerë shtatzënë në të njëjtën kohë.

“Është shumë punë për mua, por do ta bëj. Dua t’i le shtatzënë në të njëjtën kohë“, tha ai për The Daily Star.

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Oriola Marashi bën testin për Covid-19, tregon të gjithë procesin në "Instagram" (VIDEO)
"Akoma nuk e besoj", Adriana Matoshi flet pas kandidimit për deputete (FOTO LAJM)
Sa shumë ka ndryshuar! Emily Ratajkowski tregon me bikini barkun e rrumbullakosur (VIDEO)
Aktori turk sapo konfirmoi lidhjen e bujshme me moderatoren joshëse italiane? (FOTO LAJM)
Plas mes Melisës dhe ish-banorit të "Big Brother": Ironitë e tua të neveritshme (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2021 Albeu Online Media