Home ShowBiz
Rikthehet më në fund Eni Koçi, publikon bashkëpunimin special (VIDEO)
Më në fund Eni Koçi është rikthyer me një këngë të re dhe na paska munguar kaq shumë. Këngëtarja ka publikuar bashkëpunimin e saj me grupin e mirënjohur Fisnikët.

Projekti titullohet “Lamtumirë” dhe është një baladë tipike dimri, shoqëruar me një videoklip shumë të veçantë.

Tekstin i këngës është shkruar nga Genc Prelvukaj dhe Agim Gërguri, luajtur me kitarë nga Astrit Stafaj, ndërsa videoja është realizua nga BlackFish Entertainment.

Në fakt veçantia e videoklipit qëndron te fakti se është xhiruar tek dy prej qytetevde më të bukura të Shqipërisë: një pjesë në Gjirokastër dhe një pjesë në Durrës.

Ky është bashkëpunimi i parë i Enit me Fisnikët, por shpresojmë mos të jetë i fundit sepse duket se kanë super kimi, teksa kënga është pritur shumë mirë nga fansat.

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Oriola Marashi bën testin për Covid-19, tregon të gjithë procesin në "Instagram" (VIDEO)
"Akoma nuk e besoj", Adriana Matoshi flet pas kandidimit për deputete (FOTO LAJM)
Sa shumë ka ndryshuar! Emily Ratajkowski tregon me bikini barkun e rrumbullakosur (VIDEO)
Aktori turk sapo konfirmoi lidhjen e bujshme me moderatoren joshëse italiane? (FOTO LAJM)
Plas mes Melisës dhe ish-banorit të "Big Brother": Ironitë e tua të neveritshme (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2021 Albeu Online Media