Home ShowBiz
Andi braktis Për'puthen?! Bora Zemani: Nuk pranon të vijë në studio
Ashtu siç edhe është vënë re, prej një jave, Andi nuk është pjesë e "PërPuthen".

Fillimisht shkak për këtë u bë një problem shëndetësor që ai kishte.

Por në nisje të puntatës së sotme, moderatorja Bora Zemani zbuloi se Andi ka refuzuar komunikimet me produksionin, duke mos treguar nëse do të vijojë të marrë pjesë në program dhe të vazhdojë edhe takimet me Tean.

"Nuk e dimë se çfarë ka ndodhur me Andin, çfarë e ka bërë të stepet, deri në këtë moment ka qenë shumë korrekt, serioz", tha Zemani.

Ndërkohë, e pyetur rreth situatës në fjalë, Tea u shpreh:

"Kam vazhduar komunikimin me Andin, kemi folur përmes Whats App-it, ka qenë goxha sëmurë, ka patur infeksion të rëndë në bajame. Do doja ta lija atë të fliste për hatërmbetjet me produksionin. Nuk dua të them fjalë në emër të tij." /tch
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Oriola Marashi bën testin për Covid-19, tregon të gjithë procesin në "Instagram" (VIDEO)
"Akoma nuk e besoj", Adriana Matoshi flet pas kandidimit për deputete (FOTO LAJM)
Sa shumë ka ndryshuar! Emily Ratajkowski tregon me bikini barkun e rrumbullakosur (VIDEO)
Aktori turk sapo konfirmoi lidhjen e bujshme me moderatoren joshëse italiane? (FOTO LAJM)
Plas mes Melisës dhe ish-banorit të "Big Brother": Ironitë e tua të neveritshme (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2021 Albeu Online Media