Home ShowBiz
Oriola Marashi bën testin për Covid-19, tregon të gjithë procesin në "Instagram" (VIDEO)
Modeles Oriola Marashi i duhet të udhëtojë shumë për shkak të punës së saj si modele dhe në fakt, situata e Covid-19 vazhdon të jetë ende e rrezikshme për të gjithë ne.

Ndaj, modeles i duhet të bëjë shpesh testin e Covid-19 për të udhëtuar drejt një vendi tjetër dhe për të vazhduar e qetë punën e saj, siç ka bërë së fundmi.

Në InstaStory, Oriola ka ndarë të gjithë procesin e testimit të saj dhe si një trimëreshë e vërtetë, nuk i është dridhur qerpiku kur i kanë futur tamponin në hundë.

Prej disa kohësh, modelja Oriola Marashi dhe futbollisti Eros Grezda po shijojnë lidhjen e tyre të dashurisë.

Ata janë parë kudo së bashku, madje nuk i kursejnë as momentet e ëmbla me njëri-tjetrin në rrjete sociale.

Oriola dhe Erosi janë kokë e këmbë të dashuruar dhe po e shijojnë në maksimum kohën së bashku, madje lidhja ka shkuar në një tjetër stad dhe është bërë tashmë goxha serioze.

Lart e poshtë kanë qarkulluar lajmet se pandemia Covid-19 pengoi planet e tyre për fejesë, pasi Oriola tashmë do t’i kishte thënë “Po” Erosit.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Publikohen pamjet e para të intervistës ekskluzive të Meghan dhe Harry (VIDEO)
"Se shikoj dot me sy", Rike Roçi shfryn ndaj kapitenit kuqezi
Kejvina "çmend" laçjanin, shfaqet totalisht nudo nga shtëpia e tij (FOTO LAJM)
Modelja turke në telashe, i hakojnë telefonin dhe i publikojnë foto nudo (FOTO LAJM)
Pushime luksoze në vendet ekzotike, zbulohet mashkulli që shoqëron Dhurata Dorën (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2021 Albeu Online Media