Home ShowBiz
I propozon publikisht për fejesë, ç'pati Robert Berisha me deputeten shqiptare? (FOTO LAJM)
Aktorja dhe së fundmi deputetja shqiptare, Adriana Matoshi është shumë aktive në rrjete sociale. Së fundmi, ajo ka publikuar një selfie, ku ka marrë shumë komente.

Mirëpo, komenti që ka tërhequr më shumë vëmendje është ai i këngëtarit Robert Berisha.

“Më fal, a po fejohemi?”, i ka shkruar ai.

Me siguri dyshja janë miq shumë të mirë dhe ky koment është vetëm një shaka.

Kujtojmë se Adriana po shijon prej kohësh historinë e dashurisë me Keith Groeneveld.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Gjykata e Kukësit rikthen në burg Fjolla Morinën
"Erdhi nga Burreli, u bë kjo", Arbana Osmani rrëfen për herë të parë bullizmin (FOTOL AJM)
Dashuria që lindi mbrëmjen e maturës, Petrit Malaj tregon si asnjëherë historinë me Anetën (FOTO LAJM)
E entuziasmuar për pranverën, Lei Kraja publikon foton provokuese me bikini (FOTO LAJM)
Publikohen pamjet e para të intervistës ekskluzive të Meghan dhe Harry (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2021 Albeu Online Media