Home ShowBiz
Arbenita konfirmon shtatzaninë, publikon foto me barkun e rrumbullakosur (FOTO LAJM)
Nuk ka më asnjë dyshim. Arbenita dhe Fero po presin fëmijën e tyre të parë dhe lajmi është konfirmuar sot nga vetë modelja. Ajo ka postuar disa foto në rrjetet sociale, duke shkruar se është shtatzënë dhe me atë rast po organizon edhe një lojë shpërblyese.

Deri tani nuk dihet ende se në cilin muaj është modelja, ndërkohë, “Prive.al” ka mësuar se ata do të bëhen prindër të një vajze.

Gjithashtu, është bërë e ditur se këto kohë, Arbenita po qëndron në Kosovë, ku edhe ka zhvilluar kontrollet rutinore për shtatzëninë e saj.

Bebushja pritet të vijë në jetë brenda pak javësh dhe sigurisht do të ndryshojë plotësisht jetën e dyshes së njohur.

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Publikohen pamjet e para të intervistës ekskluzive të Meghan dhe Harry (VIDEO)
"Se shikoj dot me sy", Rike Roçi shfryn ndaj kapitenit kuqezi
Kejvina "çmend" laçjanin, shfaqet totalisht nudo nga shtëpia e tij (FOTO LAJM)
Modelja turke në telashe, i hakojnë telefonin dhe i publikojnë foto nudo (FOTO LAJM)
Pushime luksoze në vendet ekzotike, zbulohet mashkulli që shoqëron Dhurata Dorën (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2021 Albeu Online Media