Home Shqipëri
U prek nga Covid-19, Skënder Brataj: Frika ime më e madhe ishte të lija djalin të vetëm!
Kreu i Urgjencës Kombëtare Skënder Brataj, rrëfen ekskluzivisht për Top Story momentet e vështira pasi u infektua nga Covid 19 dhe frikën se mund të humbte jetën nga kjo sëmundje, e për pasojë të linte djalin vetëm.

“Nuk më shqetësonte sëmundja se sa humbja e jetës sime, për atë, sepse kuptohet, 25 vjeç është, ta lije djalin pa asnjë lloj eksperience, pa asnjë lloj mbështetje, megjithë këto projekte të hapura gjithandej dhe nuk është se ka ndonjë bazë kush e di se çfarë, ai ishte meraku më i madh.

Edhe djal i vetëm, ishte diçka tjetër që të prekte më shumë akoma, por jeta...”
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Rrëfimi i Berishës për vrasjen e Hajdarit, ironizon Artan Hoxha
"Prostitucion, trafik droge dhe grup të strukturuar kriminal", OFL zbarkon në Elbasan
Basha me premtime madhore: 312 milionë euro për 6 muajt e ardhshëm
U infektua gjithë stafi, mbyllet qendra shëndetësore në Elbasan
"Je më shumë se ajo në selfie", Majlinda Bregu uron të bijën me fjalë zemre (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media