Home Shqipëri
Gjendet një jaht i braktisur në afërsi të Shëngjinit
Ditën e sotme është gjetur një jaht i braktisur në afërsi të Shëngjinit.

Mësohet se jahti ishte me flamur slloven dhe po punohet nga rojet kufitare të Shëngjinit për ta ankoruar në port.

Burime nga policia kufitare kanë dyshime të forta se jahti mund të përdorej për të transportuar lëndë narkotike.

Në momentin që është afruar policia anëtarët e ekuipazhit e kanë braktisur jahtin.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Erdogan mesazh Greqisë: Ata që shohin ëndrra se ne do tërhiqemi Mesdheu do u bëhemi makth!
COVID-19/ Rritet fluksi i të pacientëve, spitali Infektiv drejt mbarimit të shtretërve
Bashkia i heq rrugës emrin e heroit të Popullit, i vihet emri i vëllait të ish-kreut të bashkisë
Rama u sugjeroi t'i bënin vetë, mjeku: Maskat pa filtër, nuk kanë vlerë!
Ky është autori i vrasjes së 21 vjeçarit shqiptar në Angli, e vrau me thikë e shufër hekuri

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media