Home Shqipëri
Kujt i përkiste? Detaje të reja për jahtin e braktisur
Një jaht është gjetur i braktisur në zonën e Godullës në Kurbin. Nga verifikimet e kryera jahti i përket një shtetasi italian.

Gjithashtu është gjetur edhe një gomone që dyshohet të jetë përdorur për të dalë në tokë.

Policia ka monitoruar situatën dhe ka nisur kontrollet.

Jahti është ankoruar në portin e Shëngjinit.

Jahti është gjetur që mbrëmjen e kaluar por që është mbajtur nën monitorim nga ana e policisë për ndonjë lëvizje të dyshimtë./tch
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Bashkia i heq rrugës emrin e heroit të Popullit, i vihet emri i vëllait të ish-kreut të bashkisë
Rama u sugjeroi t'i bënin vetë, mjeku: Maskat pa filtër, nuk kanë vlerë!
Ky është autori i vrasjes së 21 vjeçarit shqiptar në Angli, e vrau me thikë e shufër hekuri
Seks apo…? Çfarë ndodh realisht në qendrat e masazhit (FOTO LAJM)
Mediu: Ilir Meta të shpërndajë parlamentin!

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media