Home Shqipëri
Shiu ia lë vendin dëborës, nisin reshjet e para në Shqipëri (FOTO LAJM)
Gjatë mbrëmjes së sotme, në qytetin e Korçës kanë rënë reshjet e para të dëborës.

Meteoalb ka raportuar se gjatë orëve të mbrëmjes vendi do të përfshihet nga temperatura të ulta dhe reshje të dendura dëbore në pjesën lindore dhe veri-lindore të vendit.

Reshjet e dëborës do të përfshijnë Malësinë e Tiranës, Përrenjasin, Pogradecin si edhe të gjithë pjesën lindore dhe veri-lindore të Shqipërisë.

Stacionet meteorologjike rajonale bëjnë me dije se parashikohet që në zonat në fjalë të bjerë 2 deri në 3 cm/ orë.

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Një e treta e pacientëve me COVID rikthehen në spital? Mjeku: Ja pse ndodh
Murati në takimin e dytë me Sindin: Je pak më e shkurtër se unë
Monika Kryemadhi: Me Ilir Metën kemi shkruar letra dashurie
Mund të shkaktojë pandemi, ky insekt vret 1 milion njerëz në vit
Parashikimi i motit për dy ditët e ardhshme në Kosovë (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2021 Albeu Online Media