Home Shqipëri
I dedikoi këngë Ledjanës, Melisa: Mua më përplase pas mullarit!
Në takimin e tyre, Mevlani i dedikoi një këngë Ledjanës, çka duket se preku jo pak Melisën në "Përputhen" në Top Channel.

Në studio, Melisa deklaroi se pas kësaj që pa (transmetimin e takimit), ajo “e hedh poshtë Mevlanin”.

“Sindin e surprizove me lule dhe arush, Ledjanën me këngë, Melisën zgjodhe ta përplasësh pas mullari për ta surprizuar? Në këto momente Melisa të hedh poshtë Mevlan”.

Më tej shtoi:

“Prekem se jam një ndër vajzat dhe kur të kam thënë të kam xhan, ke bërë rolin e xhelozit, tani të hedh poshtë dhe nuk më intereson të dal më me të. Mua më hodhe poshtë me këtë. Të gjithave u ke dhuruar lule e çokollata”.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Parashikimi i motit për dy ditët e ardhshme në Kosovë (FOTO LAJM)
Të rinjtë shqiptarë vunë në rresht ushtrinë, grekët: Ndjemë turp! (VIDEO)
Aksident i rëndë në Milot, humb jetën një shtetas
Hoxha i rikthehet dosjes së bujshme, thirrje SPAK-ut: A ke kurajo të hetosh për Santon?
Zbardhen detaje nga hetimet për vrasjen e Hekuran Billës: Ja çfarë u gjet në makinë

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2021 Albeu Online Media