Home Shqipëri
Parashikimi i motit për dy ditët e ardhshme në Kosovë (FOTO LAJM)
Parashikimi i motit sipas Institutit Hidrometereologjik të Kosovës.

Në dy ditët e ardhme pritet të mbajë mot me diell dhe vransira të shpërndara.

Njoftimi i plotë:

Moti për dy ditë 20-21.01.2021

Do të mbajë mot me diell dhe vranësira të shpërndara. Në mëngjes do të ketë ngrica në gjithë territorin. Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet -8 deri -5 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 6-9 gradë Celsius. Do të fryjë erë kryesisht nga juglindja me shpejtësi 1-5m/s.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Meta: Më shumë kandidatë me integritet, më shumë mundësi në referendumin e 25 prillit
U vaksinuan dy ditë më parë, infektohen me COVID-19 dy persona në Gjirokastër
Rama në Bruksel, Borrell dhe Várhelyi: Shqipëria përmbushi kushtet
Përplasen dy automjete, përfundon në spital një person
Hajdari rrëfen vizitën në Elbasan: Në Shqipëri më e lehtë të shesësh kokainë se gjizë!

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2021 Albeu Online Media