Home Shqipëri
Murati në takimin e dytë me Sindin: Je pak më e shkurtër se unë
Murati ka treguar interes ndaj Sindit, në "Përputhen" në Top Channel.

E pyetur nga kjo e fundit, i riu turk ka ndarë edhe mendimin e familjarëve të tij për vajzën me të cilën ai doli.

Ai u shpreh se ata nuk kishin kuptuar shumë nga takimi, për shkak të gjuhës, ndërsa shtoi se për Sindin thanë se është një vajzë e vogël, por pak e vogël në fizik.

"Po thanë që je e ëmbël, por pak e vogël kështu, si fizik", tha Murati.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Meta: Më shumë kandidatë me integritet, më shumë mundësi në referendumin e 25 prillit
U vaksinuan dy ditë më parë, infektohen me COVID-19 dy persona në Gjirokastër
Rama në Bruksel, Borrell dhe Várhelyi: Shqipëria përmbushi kushtet
Përplasen dy automjete, përfundon në spital një person
Hajdari rrëfen vizitën në Elbasan: Në Shqipëri më e lehtë të shesësh kokainë se gjizë!

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2021 Albeu Online Media