Home Shqipëri
Shtëpi dhe makina: Shkatërrohen 2 grupet italo-shqiptare që trafikonin "të bardhë" me tonelata
Policia e Milanos ka shkatërruar dy grupe italo-shqiptare të cilat merreshin me trafikim të lëndëve narkotike.

Sipas mediave fqinje, ata trafikonin kokainë me tonelata nga Shqipëria në Lombardi.

Nga operacioni janë vënë në pranga 37 persona, mes tyre edhe shqiptarë.

Policia e Milanos ka sekuestruar 1 kompani, 2 shtëpi, 9 automjete dhe 2 motoçikleta.

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Zbardhet deklarata në Bruksel e Këshillit të Stabilizim-Asociimit, vlerëson pozitivisht Shqipërinë
Këshilli i Stabilizim Asociimit: Shqipëria ka bërë progres në përgatitjen e zgjedhjeve
Përfshihet nga flakët "Land Roveri" në Krujë
Meta: Më shumë kandidatë me integritet, më shumë mundësi në referendumin e 25 prillit
U vaksinuan dy ditë më parë, infektohen me COVID-19 dy persona në Gjirokastër

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2021 Albeu Online Media