Home Kosovë
Muriqi debuton me humbje te Lazio (VIDEO)
Lazio pësoi humbje të papritur me rezultatin 3-0 në fushën e Sampdorias.

Pavarësisht se bardhekaltrit niseshin si favoritë në këtë sfidë, xhenovezët fituan bindshëm kundër ekipit të Simone Inzagit, i cili sot vuante dhe mungesën e sulmuesit kryesor Ciro Imobile.

Në këtë sfidë debutoi dhe blerja e re e Lazios, Vedat Muriqi, në minutën e 59-të, por nuk mundi të bënte asnjë efekt te skuadra e tij e re.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Seks apo…? Çfarë ndodh realisht në qendrat e masazhit (FOTO LAJM)
Detajet e reja: Si dhe kush i vodhi 2 milion euro nga Thesari
Ministria e Financave jep detaje për "zhdukjen" e mbi dy milionë eurove
Zero viktima, si ndryshoi kurba e infeksionit COVID-19 në Kosovë
Zhdukja e biznesmenit Remzi Hoxha 25 vite më parë: Familja i jep fund kërkimit, akuzon Sali Berishën

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media