Home Bota
Fansja sy-shqiponjë i shpëton jetën gazetares, i zbulon kancerin vetëm nga raportimi LIVE
Një gazetare i ka shpëtuar vdekjes vetëm nga syri i mprehtë i një fanseje që e ndiqte gjatë raportimeve.

Gruaja i ka dërguar një email ku i shkruan të kontrollojë tiroidet pasi për mendimin e saj dukeshin të fryra dhe mund të kishte kancer shkruan albeu.com.

Fillimisht Victoria e injoroi emailin pasi mendoi se ishte thjesht një njeri negativ në rrjet që po përpiqej ta shqetësonte, por i dashuri i saj këmbënguli që të shkonte të kontrollohej.

Pasi shkoi te doktori, gazetarja mori vesh se kishte vërtet kancer por për fatin e saj të mirë, në fazat e para dhe ndaj e hoqi pa shumë rrezik dhe shpëtoi.

Pastaj, reporterja bukuroshe e Floridës kontaktoi fansen e saj për ta falenderuar që i shpëtoi jetën. /albeu.com/


Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Mbi 1 milion viktima, vendet më të goditura nga COVID-19
Armenët dhe azerët në lufte frontale, frika më e madhe janë Rusia dhe Turqia
Mos vallë sekreti i jetëgjatësisë së Mbretëreshës është buka me marmalatë?
Erdogan mesazh të fortë Greqisë: Ne jemi pritës në mesdhe, jo mysafirë!
"Jam burrë e jo lodër", 35 vjeçari tregon natën e parë me bashkëjetuesen 45 vite më të madhe (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media