Home Kryetitull
Lleshaj e humb në studio: Englantina Buçi u vra para 30 vitesh
Mbrëmjen e djeshme, Ministri i Brendshëm, Lleshaj ka folur në lidhje me zbulimin e krimeve në vend, duke sjellë edhe shembuj konkretë.

Ndër të tjera, ai përmendi edhe rastin e bujshëm të zbardhur 8 vite më pas, atë të vrasjes së Englantina Buçit.

Ai tha se autoritetet kanë arritur të zbulojnë dhe të zbardhin ngjarje të ndodhura shumë vite më parë.

Lleshi tha:

Krimet mund të zbardhen edhe pas disa vitesh. Pas 30, 20 vitesh u zbardh 'eliminimi' i asaj vajzës tek Mali me Gropa.

Por në fakt, Lleshaj nuk është shumë koherent me shifrat, pasi Buçi është eliminuar në vitin 2012 nga i ati dhe i vëllai, pra vetëm 8 vite më parë.

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
"Je më shumë se ajo në selfie", Majlinda Bregu uron të bijën me fjalë zemre (FOTO LAJM)
Të veshur të dy me të bardha, Bebe Rexha prezanton me të gjithë të dashurin (FOTO LAJM)
Naftëtarët e Ballshit në grevë urie: Fëmijët duan të hanë!
U mbyllën me bujë, hapet gara për dhënien e licencave për kazino
Shfaqet duke hekurosur, detaji i Georgina Rodriguez që tërhoqi të gjithë vëmendjen (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media