Home Kryetitull
4-vjeçarja bie nga pallati, fqinjët i shpëtojnë jetën (VIDEO)
Një video dramatike është bërë virale në internet, ku një vajzë 4-vjeçare ka rënë nga dritarja e katit të tretë, por për fatin e saj të mirë është shpëtuar nga fqinjët.

“Daily Mail” shkruan se ngjarja ka ndodhur në provincën kineze të Jiangxi, ndërsa fëmija ishte lënë e vetme në shtëpi nga gjyshërit e saj.

4-vjeçarja ishte varur në dritare, ndërsa fqinjët e vunë re menjëherë këtë moment të tmerrshëm dhe u mblodhën në fund të ndërtesës, duke e pritur fëmijën që nuk e mbajtën më duart.

Për fat të mirë, vajza e vogël shpëtoi pa asnjë lëndim, ndërsa autoritetet kanë nisur hetimet mbi këtë rast.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
"Je më shumë se ajo në selfie", Majlinda Bregu uron të bijën me fjalë zemre (FOTO LAJM)
Të veshur të dy me të bardha, Bebe Rexha prezanton me të gjithë të dashurin (FOTO LAJM)
Naftëtarët e Ballshit në grevë urie: Fëmijët duan të hanë!
U mbyllën me bujë, hapet gara për dhënien e licencave për kazino
Shfaqet duke hekurosur, detaji i Georgina Rodriguez që tërhoqi të gjithë vëmendjen (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media