Home Kryetitull
Dyshohet se p*rdhunoi të renë, arrestohet 35 vjeçari
Policia e Lezhës ka arrestuar një 35-vjeçar pasi dyshohet se ka përdhunuar një 26-vjeçare.

Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Lushnjë, ndaluan shtetasin V. F., 35 vjeç, banues në Savër, Lushnjë, pasi dyshohet se ka kryer marrëdhënie seksuale me dhunë me një shtetase 26 vjeçare.

Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Lushnjë për veprën penale "Marrëdhënie seksuale me dhunë me të rritura".
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Simeone pranë historisë me Atletico Madrid
Prokuroria Speciale kundërshton lirimin e Kadri Veselit: Mund të dënohet me burgim të përjetshëm
Lazim Destani kandidat i Aleancës dhe Alternativës për kryetar komune në Tetovë?
Ja si pritet të jetë logoja e re e Interit (FOTO LAJM)
Haland: Ronaldo është inspirim, ai është një makineri

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2021 Albeu Online Media