Home Kryetitull
MAQEDONI/ 477 raste të reja me Covid-19, 10 persona kanë humbur jetën
Gjatë 24 orëve janë regjistruar 477 raste të reja me covid 19 prej 2543 teste të kryera.

331 pacientë janë shëruar, ndërsa 10 persona kanë vdekur.

Numri i përgjithshëm i diagnostikuarve është 87590.

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Parashikimi i motit për dy ditët e ardhshme në Kosovë (FOTO LAJM)
Trajnerët që drejtojnë ish-skuadrat ku shkëlqyen si lojtar (FOTO LAJM)
Simeone pranë historisë me Atletico Madrid
Prokuroria Speciale kundërshton lirimin e Kadri Veselit: Mund të dënohet me burgim të përjetshëm
Lazim Destani kandidat i Aleancës dhe Alternativës për kryetar komune në Tetovë?

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2021 Albeu Online Media