Home Kryetitull
Korça dhe Pogradeci presin borën e parë për këtë dimër (VIDEO)
Qarku i Korçës është përfshirë nga reshjet e dëborës këtë mbrëmje.

Për herë të parë gjatë këtij dimri, borën e shijuan edhe banorët e qytetit të Korçës e Pogradecit.

Deri tani nuk ka probleme për qarkullimin e mjeteve.

Reshjet parashikohen të dobeta deri në orn 02:00.

Firmat kontraktore mësohet se janë në gatishmëri.Grupe pune dhe mjete janë të pranishme në Dardhë, Qafën e Qarrit, Dishnicë, Voskopojë, Gorricë, Qafe Pllocë.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Lucescu nuk ka dyshime: Ja pse Messi duhet të largohet nga Barça
Parashikimi i motit për dy ditët e ardhshme në Kosovë (FOTO LAJM)
Trajnerët që drejtojnë ish-skuadrat ku shkëlqyen si lojtar (FOTO LAJM)
Simeone pranë historisë me Atletico Madrid
Prokuroria Speciale kundërshton lirimin e Kadri Veselit: Mund të dënohet me burgim të përjetshëm

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2021 Albeu Online Media