Home Kryetitull
Ja si pritet të jetë logoja e re e Interit (FOTO LAJM)
Inter pritet të ndryshojë logon në muajt e ardhshëm, ndërsa shefi administrativ Alessandro Antonello mohon që klubi do ta ndryshojë emrin.

Raportet në Itali sugjerojnë që Interi do të ndryshojë logon dhe emrin e tyre në Mars, por Antonello këmbënguli se “Nerazzurët” do të ndryshojnë vetëm logon e tyre, kurse emri do të mbetet “FC Internazionale Milano”.

“Klubi ka punuar në një projekt marketingu të bazuar në vlerat historike të Interit me synimin për t’u afruar tifozëve të tyre dhe për të forcuar më tej trashëgiminë me qytetin e Milanos,” tha ai për “Ansa”.

Ndërkohë, disa dizajnë të logos së re të Interit kanë filluar të shfaqen në mediat sociale dhe gazetat italiane.

Dy prej tyre janë hartuar nga Emiliano Sansolini dhe Alberto Mariani për “Footyheadlines”.

Ata janë dy logo të thjeshtuara të konceptit me një pamje moderne por klasike.

Është ende e panjohur se si do të duket logo e re e Interit, por pritet të zhvillohet rreth shkronjave I dhe M – për Inter Milan – dhe sipas “La Gazzetta dello Sport”, mund të lexohet gjithashtu “Unë jam”
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Bëhuni gati për një javë shpërthyese e plot të papritura, ç'kanë parashikuar yjet për datat 1-7 mars
Jo vetëm COVID-19 te njerzit, një tjetër virus prek kuajt (FOTO LAJM)
Meta: Më shumë kandidatë me integritet, më shumë mundësi në referendumin e 25 prillit
Kejvina "çmend" laçjanin, shfaqet totalisht nudo nga shtëpia e tij (FOTO LAJM)
U vaksinuan dy ditë më parë, infektohen me COVID-19 dy persona në Gjirokastër

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2021 Albeu Online Media