Home Kryetitull
Ky është 22 vjeçari që humbi jetën në aksidentin tragjik
I riu që shihni në foto është Redon Zefi i cili humbi jetën mëngjesin e sotëm në një aksident tragjik.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur orët e para të kësaj të marte në aksin rrugor Laç-Patok.

22-vjeçari ishte duke drejtuar mjetin tip “Opel” teksa ai ka dalë nga rruga ku për pasojë nuk i mbijetoi plagëve të marra.

Grupi hetimor në vendngjarje po punon për sqarimin e plotë të shkakut dhe rrethanave të ngjarjes.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Rama në Bruksel, Borrell dhe Várhelyi: Shqipëria përmbushi kushtet
Cila është dashuria juaj bazuar në shenjën e horoskopit?
Përplasen dy automjete, përfundon në spital një person
Modelja turke në telashe, i hakojnë telefonin dhe i publikojnë foto nudo (FOTO LAJM)
Hajdari rrëfen vizitën në Elbasan: Në Shqipëri më e lehtë të shesësh kokainë se gjizë!

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2021 Albeu Online Media