Home Kryetitull
Njoftim i rëndësishëm për ata që posedojnë armë gjahu, zbulohet plani i policisë
Policia e Shtetit ka ndërmarrë një plan masash për regjistrimin e të gjitha armëve të gjahut që nga viti 1993.

Policia kërkon identifikimin e të gjithë shtetasve që janë pajisur me këto armë.

Armët e gjahut duhet të regjistrohen në regjistrin elektronik SIMA.

Kjo lëvizje vjen pasi një pjesë e mirë e qytetarëve kanë ndryshuar vendbanim ose kanë emigruar jashtë vendit.

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
U vaksinuan dy ditë më parë, infektohen me COVID-19 dy persona në Gjirokastër
Rama në Bruksel, Borrell dhe Várhelyi: Shqipëria përmbushi kushtet
Cila është dashuria juaj bazuar në shenjën e horoskopit?
Përplasen dy automjete, përfundon në spital një person
Modelja turke në telashe, i hakojnë telefonin dhe i publikojnë foto nudo (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2021 Albeu Online Media