Home Kryetitull
Pamjet emocionuese, delfinët shoqërojnë peshkatarët në Vlorë (VIDEO)
Që kur nisi pandemia dhe njerëzit filluan të dalin gjithnjë e më pak, në detet shqiptare u vu re rikthimi i ndjeshëm i delfinëve.

Fatin t'i takojnë këtë gjitarë lozonjarë, e ka patur edhe një grup peshkatarësh në Vlorë ku barka e tyre ditën e djeshme është shoqëruar nga një familje delfinësh.

Peshkatarët kanë qënë duke shkuar në drejtim të Ishullit të Sazanit për të peshkuar, kur janë hasur me suprizën e rrallë. /albeu.com/

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Bëhuni gati për një javë shpërthyese e plot të papritura, ç'kanë parashikuar yjet për datat 1-7 mars
Jo vetëm COVID-19 te njerzit, një tjetër virus prek kuajt (FOTO LAJM)
Meta: Më shumë kandidatë me integritet, më shumë mundësi në referendumin e 25 prillit
Kejvina "çmend" laçjanin, shfaqet totalisht nudo nga shtëpia e tij (FOTO LAJM)
U vaksinuan dy ditë më parë, infektohen me COVID-19 dy persona në Gjirokastër

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2021 Albeu Online Media