Home Foto Lajm
Ka akoma! Rita Ora po e paguan më shtrenjtë thyerjen e rregullave anti-covid (FOTO LAJM)
Një festë e vogël private i kushtoi shumë Rita Orës. Duke mos marrë parasysh që jetojmë në kohë pandemie, këngëtarja mblodhi miqtë e saj për një darkë pak ditë më parë, me rastin e ditëlindjes. Lajmi bëri bujë në mediat e huaja dhe Rita u detyrua të kërkojë falje. Madje këngëtarja pagoi edhe 10 mijë pound gjobë. Por prisni se paska akoma!

Tani radio britanike “Exe” ka vendosur të mos transmetojë më këngët e Ritës, për shkak të veprimit të saj. E ku ka më keq për një artist, që të ndëshkohet me mos transmetim këngësh!

Nga ana tjetër Rita po heton se kush nga miqtë e saj e nxorri zbuluar dhe tregoi për festën, por deri tani nuk ka marrë asnjë informacion.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Rama bën jehonë në Greqi: Gjejeni kush është pronari i këtij aeroplani?
Si t'i lexojmë emocionet përtej maskës? (FOTO LAJM)
Pas të gjithë "bombave" të Shqipes, reagon më në fund Tea dhe ka një shpjegim (FOTO&VIDEO)
"Gjaku i ri i kombit më të vjetër", djali i Gold AG merr nënshtetësinë shqiptare (FOTO LAJM)
Në rezidencën e Pablo Escobar, këngëtarja shqiptare publikon foton provokuese (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2021 Albeu Online Media