Home Foto Lajm
Këngëtari shqiptar martohet me aktoren e serialit "Ertugrul" (FOTO LAJM)
Aktorja e serialit "Ertugrul", i transmetuar në TV Klan, Burcu Kıratlı Akçıl është martuar për herë të dytë me partnerin e saj, këngëtarin me origjinë shqiptare Sinan Akçil.

Mediat turke raportojnë se çifti ka thënë për herë të dytë "Po", teksa kanë publikuar edhe foto nga dita e tyre më e lumtur.

Çifti u martua në vitin 2018, por më pas u ndanë dhe pasi kuptuan se nuk bëjnë dot pa njëri-tjetrin u martuan sërish.

Sinan është me origjinë nga Kosova. Burcu është e njohur me rolin e Gokçes në serialin "Ertugrul".

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Keni shqetësime misterioze? Mësoni çfarë i ndodh trupit tuaj kur nuk flini mjaftueshëm (FOTO LAJM)
Jo vetëm COVID-19 te njerzit, një tjetër virus prek kuajt (FOTO LAJM)
Kejvina "çmend" laçjanin, shfaqet totalisht nudo nga shtëpia e tij (FOTO LAJM)
Modelja turke në telashe, i hakojnë telefonin dhe i publikojnë foto nudo (FOTO LAJM)
Këto 7 ushqime janë po aq të dëmshme sa duhani (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2021 Albeu Online Media